Nóż OLFA model L-6 Zobacz większe

Nóż OLFA model L-6

Nowy produkt

Nóż segmentowy z rękojeścią o podwyższonej wytrzymałości z ostrzem              

blokowanym pokrętłem i metalową płetwą z otworem.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

36,00 zł Tax included

0.2 kg
Wysyłka w ciągu 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezpieczeństwo i wygoda

                   - ważna rzecz !

 

 Model L-6 stanowi rozwinięcie modelu L-5 z anty- poślizgową rękojeścią serii X-Design. Modyfikacja ta polega na wykonaniu w stalowej płetwie znajdującej się na końcu rękojeści, otworu o średnicy 12 mm.

Pozwala on na przypięcie - przy pomocy różnego rodzaju karabinków, zaczepów itp., linki zabezpieczającej przed upadkiem narzędzia, co może być istotne przy pracach wykonywanych na wysokości. Ułatwia też zawieszanie na stojakach czy też tablicach z narzędziami.

Po przypięciu linki, nie przeszkadza ona w pracy ani też przy wymianie ostrza. I nie ulega wątpliwości, iż ma ona wpływ na bezpieczeństwo korzystania z tego typu noża.

 

Płetwa w której znajduje się otwór na smycz, nie może być używana / w  odróżnieniu od modelu L-5/, do podważania czy też otwierania puszek.

Odporna na kwasy i rozpuszczalniki antypoślizgowa rękojeść z kompozytu wypełnionego włóknem szklanym sprzyja maksymalnej trwałości i użyteczności.

 

Nóż fabrycznie wyposażony w  czarne ostrze ExcelBlack. W opakowaniu nie ma natomiast linki bezpieczeństwa - obraz z widoczną na opakowaniu linką pokazano tylko dla celów informacyjnych

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nóż OLFA model L-6

Nóż OLFA model L-6

Nóż segmentowy z rękojeścią o podwyższonej wytrzymałości z ostrzem              

blokowanym pokrętłem i metalową płetwą z otworem.

btn-xpressCheckout