Nóż OLFA model L6-AL

Nowy produkt

Nóż segmentowy z rękojeścią o podwyższonej wytrzymałości

z automatyczną blokadą i metalową płetwą z otworem.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

36,00 zł Tax included

0.2 kg
Wysyłka w ciągu 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezpieczeństwo i wygoda

                   - ważna rzecz !

 

 Model L6-AL stanowi rozwinięcie modelu L5-AL z anty- poślizgową rękojeścią serii X-Design oraz automatyczną blokadą ostrza. Modyfikacja ta polega na wykonaniu w stalowej płetwie znajdującej się na końcu rękojeści, otworu o średnicy 12 mm.

Pozwala on na przypięcie przy pomocy różnego rodzaju karabinków, zaczepów itp., linki zabezpieczającej przed upadkiem narzędzia, co może być istotne przy pracach wykonywanych na wysokości. Ułatwia też zawieszanie na stojakach czy też tablicach z narzędziami.

Po przypięciu linki, nie przeszkadza ona w pracy ani też przy wymianie ostrza. I nie ulega wątpliwości, iż ma ona wpływ na bezpieczeństwo korzystania z tego typu noża.

 

Płetwa w której znajduje się otwór na smycz, nie może być używana /w odróżnieniu od modelu L5-AL/, do podważania czy też otwierania puszek.

Odporna na kwasy i rozpuszczalniki antypoślizgowa rękojeść z kompozytu wypełnionego włóknem szklanym sprzyja maksymalnej trwałości i użyteczności.

 

Nóż fabrycznie wyposażony w  czarne ostrze ExcelBlack. W opakowaniu nie ma natomiast linki bezpieczeństwa - obraz z widoczną na opakowaniu linką pokazano tylko dla celów informacyjnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nóż OLFA model L6-AL

Nóż OLFA model L6-AL

Nóż segmentowy z rękojeścią o podwyższonej wytrzymałości

z automatyczną blokadą i metalową płetwą z otworem.

btn-xpressCheckout