Wkładki do zamka

Wkładki do zamków antywłamaniowe

Wszystkim klientom, którzy pragną zabezpieczyć swoje domy przed kradzieżą, polecamy dostępne w naszym sklepie w Bielsku bębenkowe wkładki antywłamaniowe. Są one odpowiednie zarówno do drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz przeciwdymnych i przeciwpożarowych.

Trwałość i bezpieczeństwo

Nasze wkładki do zamków antywłamaniowe cechuje wyjątkowo wysoka trwałość, która jest konieczna w tego typu zabezpieczeniach. Proponujemy klientom wyłącznie skuteczne rozwiązania. Wszystkie dostępne w naszej ofercie wkładki do drzwi antywłamaniowych wykonane są między innymi ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. Korpusy niektórych modeli są dodatkowo zabezpieczone przed przewierceniem. Dobrej jakości wkładka do drzwi to gwarancja pełnego bezpieczeństwa.

Różne stopnie zabezpieczenia

Każda wkładka do drzwi antywłamaniowych zawiera różną liczbę kołków – od pięciu, co daje podstawowe zabezpieczenie przed manipulacją przy zamku, aż do czternastu. Gwarantują one najwyższą dostępną odporność. W komplecie jest także pięć sztuk pionowych kluczy o wysokiej twardości, ale na Państwa prośbę możemy dorobić ich więcej. Co również warto podkreślić, proponowane przez nas wkładki antywłamaniowe charakteryzują się estetycznym wykończeniem, które doskonale wkomponują się zarówno we współczesne budownictwo, jak i w typowo klasyczny styl architektoniczny.

wkladki-iseo

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem wkładek marki ISEO pdf

Wkładki do zamka Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów