Firma powstała w 1992 roku i natychmiast z powodzeniem wpisała się w handel artykułami metalowymi (narzędzia ręczne, elektronarzędzia, okucia budowlane) na rynku Bielskim.

W 1995 roku staliśmy się autoryzowanym przedstawicielem firmy Bosch.

W kolejnych latach po przez ciągłe szkolenia załogi oraz poszerzanie asortymentu jesteśmy przedstawicielem wielu firm Polskich i zagranicznych produkujących okucia budowlane (technika zabezpieczeń antywłamaniowych, wkładki w systemie, dorabianie kluczy antywłamaniowych, montaż zamków,)
Staranność oraz ciągłe wprowadzanie nowości technicznych zapewniają nam przychylne opinie naszych partnerów handlowych co jest dla nas najważniejsze.

Od 2006 roku wprowadziliśmy kilka naszych towarów na Allegro co spotkało się z dużym zadowolenie Allegrowiczów świadczą o tym tylko pozytywne komentarze.
Pragniemy państwu ułatwić dobór i zakup poszukiwanego towaru w dobrej cenie i jakości. Załoga naszej firmy to fachowcy, którzy chętnie doradzą najlepsze rozwiązanie problemu.

Nasz sklep internetowy to jedynie wycinek naszego asortymentu jaki posiadamy na sklepie firmowym w Bielsku-Białej przy ul. Cyniarskiej 28 - 10 000 pozycji asortymentu. Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu przy ul. Cyniarskiej a także w internecie http://narzedziabielsko.ig.pl/