Nóż OLFA model CS-5 Zobacz większe

Nóż OLFA model CS-5

Nowy produkt

Nóż segmentowy i brzeszczot do precyzyjnego wycinania w jednej rękojeści

Więcej szczegółów

106,00 zł Tax included

0.2 kg
Wysyłka w ciągu 60 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Multifunkcjonalność

i wygoda użytkowania

 

 Z jednej strony rękojeści nowego narzędzia mamy nóż segmentowy z ostrzem MTB o szerokości 12,5 mm i automatyczną blokadą w suwaku. 

 

Z drugiej strony mamy do dyspozycji mocowany pokrętłem brzeszczot, przypominający brzeszczot do wyrzynarki, przeznaczony do cięcia suchych tynków, drewna, mate- riałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych itp.

 

Zaostrzony wierzchołek brzeszczotu,  przydatny szczegól- nie przy wycinaniu otworów w płytach kartonowo-gipsowych, pozwala przebić się na drugą stronę płyty i rozpocząć wycinanie otworu bez konieczności używania wiertarki.

Suwak noża segmentowego jest osadzony głębiej w ręko- jeści, by uniknąć przypadkowego wysunięcia go w czasie cięcia brzeszczotem. Ostrze brzeszczotu jest dwu- kierunkowe co znacznie zwiększa komfort i precyzję cięcia.

 

Antypoślizgowa rękojeść wykonana z wysokoudarowego kompozytu: elastomeru i polypropylenu z 10% domieszką włókna szklanego / jak w uchwytach serii X-Design / .

 

Brzeszczot - grubość 1,25 mm,  szer. 8mm,  dł. robocza 95 mm.  Ostrze segmentowe MTB o szer. 12,5 mm i grubości 0,45 mm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nóż OLFA model CS-5

Nóż OLFA model CS-5

Nóż segmentowy i brzeszczot do precyzyjnego wycinania w jednej rękojeści

btn-xpressCheckout